• domingo
    06/16
  • segunda
    06/17
  • terça
    06/18
  • quarta
    06/19
  • quinta
    06/20
Australia Victorian Premier League U21
00:00
Dandenong City U21
00:00
0 - 0
Melbourne Knights U21
00:30
Heidelberg United U21
00:30
0 - 0
South Melbourne U21
Japanese Nadeshiko League 1
00:00
Viamaterras Miyazaki (w)
00:00
2 - 2
NGU Nagoya (w)
01:00
Gunma FC White Star (W)
01:00
0 - 3
Orca Kamogawa FC
01:00
AS Harima ALBION (w)
01:00
1 - 2
Yokohama FC Seagulls (w)
01:00
Nittaidai SMG Yokohama
01:00
1 - 0
Setagaya Sfid(w)
02:00
Ehime FC (w)
02:00
1 - 2
IGA Kunoichi (w)
USL League Two
00:00
Academica SC
00:00
4 - 0
Monterey Bay FC 2
14:00
Thunder Bay cold
14:00
1 - 2
St. Croix SC
17:00
San Francisco Glens SC
17:00
1 - 2
San Francisco City
18:00
West Seattle Junction
18:00
3 - 2
Tacoma Stars
18:10
Tobacco Road
18:10
2 - 2
Charlotte Eagles
19:00
Tampa Bay United
19:00
1 - 0
Swan City SC
19:00
Union FC Macomb
19:00
0 - 4
Kalamazoo
20:00
Capital City FC
20:00
1 - 8
Ballard Football Club
20:30
Sarasota Paradise
20:30
0 - 0
Miami AC
Australia Northern New South Wales U20 League
00:00
Rockdale City Suns U20
00:00
1 - 0
Manly United U20
04:30
APIA Leichhardt Tigers U20
04:30
2 - 5
Marconi Stallions U20
USA College League
00:10
Sacramento Republic FC
00:10
2 - 3
Oakland Roots
Australia National Premier Leagues Capital Football 1
00:15
Yoogali SC
00:15
1 - 2
OConnor Knights
02:00
Canberra FC
02:00
3 - 0
Tuggeranong United
Japanese J3 League
01:00
Vanraure Hachinohe FC
01:00
0 - 0
Tegevajaro Miyazaki
01:00
Matsumoto Yamaga FC
01:00
4 - 0
Azul Claro Numazu
02:00
Giravanz Kitakyushu
02:00
2 - 1
Nara Club
02:00
Kamatamare Sanuki
02:00
0 - 1
Zweigen Kanazawa FC
02:05
Kataller Toyama
02:05
1 - 1
Omiya Ardija
06:00
Iwate Grulla Morioka
06:00
3 - 2
AC Nagano Parceiro
06:00
Imabari FC
06:00
2 - 1
SC Sagamihara
07:00
FC Ryukyu Okinawa
07:00
1 - 2
Fukushima United FC
Japanese Nadeshiko League 2
01:00
Fujizakura Yamanashi (w)
01:00
4 - 1
SEISA OSA Rheia (w)
01:00
Diavorosso Hiroshima (w)
01:00
1 - 0
Fukuoka AN (w)
02:00
Tsukuba FC (w)
02:00
0 - 5
JFA Academy Fukushima (w)
Australia Tasmania National Premier League
01:00
South Hobart
01:00
6 - 0
LAN Thurston
OFC NC
01:00
Papua New Guinea
01:00
1 - 5
Fiji
Japanese Football League
01:00
Honda FC
01:00
1 - 1
Reinmeer Aomori FC
01:00
Reilac Shiga FC
01:00
1 - 1
Okinawa SV
01:00
Sony Sendai
01:00
3 - 0
Tokyo Musashino United Football Club
01:00
Verspah Oita
01:00
1 - 1
Veertien Kuwana
01:00
Kochi United
01:00
1 - 0
Maruyasu Industries
01:00
Minebea Mitsumi FC
01:00
0 - 0
Criacao Shinjuku
Australia Northern New South Wales Premier League
01:30
Charleston City Blues
01:30
1 - 4
Cooks Hill United
01:30
Weston Workers FC
01:30
1 - 2
Lambton Jarvis
Australia Queensland U23 League
01:30
St George Willawong FC U23
01:30
2 - 2
Logan Lightning U23
01:45
Mitchelton U23
01:45
3 - 0
SWQ Thunder U23
03:00
Broadbeach United U23
03:00
0 - 4
Caboolture FC U23
04:15
Brisbane City U23
04:15
3 - 5
Moreton Bay United U23
04:15
Sunshine Coast Wanderers U23
04:15
1 - 0
Redlands United U23
Australia National Premier Leagues Queensland
01:50
Brisbane Roar (Youth)
01:50
0 - 5
Queensland Lions SC
02:00
Brisbane City
02:00
0 - 1
Moreton Bay United
02:00
Sunshine Coast Wanderers FC
02:00
2 - 2
Redlands United FC
Australia New South Wales Premier League
02:00
Central Coast Mariners (Youth)
02:00
1 - 1
Sydney FC (Youth)
02:00
Rockdale City Suns
02:00
4 - 0
Manly United
02:30
A.P.I.A. Leichhardt Tigers
02:30
1 - 4
Marconi Stallions
Japanese J1 League
02:00
Vissel Kobe
02:00
1 - 0
Kawasaki Frontale
03:30
Avispa Fukuoka
03:30
2 - 0
Sagan Tosu
06:00
Kashima Antlers
06:00
1 - 1
Albirex Niigata
06:00
Gamba Osaka
06:00
2 - 1
Kashiwa Reysol
06:00
FC Tokyo
06:00
1 - 1
Jubilo Iwata
06:45
Nagoya Grampus
06:45
1 - 1
Shonan Bellmare
Western Australia Women's League
02:00
UWA-Nedlands FC (w)
02:00
1 - 4
Perth RedStar (W)
04:00
Balcatta (w)
04:00
2 - 1
Perth SC (w)
04:45
Subiaco AFC (w)
04:45
2 - 2
Murdoch University Melville FC (w)
Australia Capital Territory Women's League
02:00
Tuggeranong Utd (w)
02:00
1 - 3
Canberra Olympic (w)
02:00
ANU FC (W)
02:00
0 - 3
Gungahlin United (w)
Japanese Regional League
02:00
International Pacific University
02:00
5 - 0
Banmel Tottori
02:00
FC Kariya
02:00
3 - 2
Nagara Club
03:00
Fujieda City Hall FC
03:00
0 - 1
Yazaki Valente FC
WA PW U21
02:00
Balcatta U21(W)
02:00
2 - 3
Pires W U21
National Premier Leagues Victoria
03:00
Heidelberg United
03:00
1 - 0
South Melbourne
Korean K League 3
03:00
Paju Citizen FC
03:00
0 - 2
Siheung City
04:00
Busan Transportation Corporation
04:00
3 - 4
Ulsan Citizens
05:00
Changwon City
05:00
1 - 0
Daegu FC II
05:00
Pocheon FC
05:00
2 - 4
Mokpo City
Australia New South Wales Women's Premier League
03:00
New Lambton FC (w)
03:00
4 - 6
Charlestown Azzuri (w)
03:00
Maitland FC (w)
03:00
4 - 1
Adamstown Rosebud (w)
QLD D3
03:00
Ormeau White
03:00
2 - 0
Palm Beach
South Australia Women's Reserves League
03:30
Sturt Lions Reserves (W)
03:30
1 - 1
Adelaide City Reserves (W)
Australia Queensland State Women's League
03:30
Moreton City Excelsior (W)
03:30
1 - 0
Dare southwest Queensland (w)
04:00
Souths United SC (w)
04:00
2 - 1
Eastern Suburbs SC (w)
04:00
Capalaba (w)
04:00
6 - 2
Ipswich knights SC W
Australia New South Wales Women's League
03:40
Bulls Academy (W)
03:40
3 - 0
UNSW FC (W)
04:00
Manly Utd (w)
04:00
1 - 2
Northern Tigers FC (w)
04:00
Blacktown Spartans(w)
04:00
2 - 2
Aime Rigi (w)
04:00
Sydney Olympic FC (w)
04:00
0 - 0
Apia L Tigers (w)
04:00
Maca Searle (w)
04:00
2 - 0
Football NSW Institute (w)
04:00
University of Sydney (w)
04:00
3 - 3
NWS Spirit (W)
04:10
Gladesville Ravens (W)
04:10
1 - 2
Illawarra Stingrays (w)
Australia Queensland State League 1
03:45
St George Willawong FC
03:45
3 - 1
Logan Lightning
04:00
Mitchelton FC
04:00
2 - 1
SWQ Thunder
05:15
Broadbeach United
05:15
0 - 3
Caboolture FC
Japanese J2 League
04:00
Iwaki FC
04:00
1 - 1
Ventforet Kofu
05:00
Mito Hollyhock
05:00
1 - 0
Blaublitz Akita
06:00
Oita Trinita
06:00
0 - 2
Tochigi SC
06:00
Ehime FC
06:00
3 - 0
Shimizu S-Pulse
06:00
Roasso Kumamoto
06:00
0 - 1
Fagiano Okayama
06:00
Vegalta Sendai
06:00
2 - 2
V-Varen Nagasaki
06:30
Thespa Kusatsu Gunma
06:30
0 - 1
Renofa Yamaguchi
07:00
JEF United Ichihara Chiba
07:00
1 - 0
Tokushima Vortis
Chinese League One
04:00
Yanbian Longding
04:00
2 - 2
Guangzhou FC
08:30
Jiangxi Lushan
08:30
2 - 5
Suzhou Dongwu
Chinese Football Assorciation U-21 League
04:00
Shenzhen Xinpengcheng U21
04:00
1 - 3
Chengdu Rongcheng U21
04:00
Changchun Yatai U21
04:00
0 - 0
Cangzhou Mighty Lions U21
08:30
Beijing Guoan U21
08:30
0 - 2
Wuhan Three Towns U21
Philippines United Football League
04:00
Garelli United
04:00
1 - 0
Philippine Air Force
06:30
Dynamic Herb Cebu
06:30
1 - 0
Manila Digger FC
06:40
United City FC
06:40
0 - 0
Davao Aguilas
09:30
Stallions FC
09:30
7 - 1
Tuloy Football Club
Australia New South Wales League 2
04:00
Newcastle Jets FC (Youth)
04:00
3 - 1
South Coast Flame FC
QLD D2
04:15
North Star
04:15
4 - 2
North Lakes United
Chinese Hong Kong Second Division
04:30
Leaper MG
04:30
2 - 2
Lucky Mile FC
04:30
Yau Tsim Mong
04:30
4 - 1
Wan Chai
04:30
Kwun Tong
04:30
1 - 1
Chelsea FC Soccer School (HK)
04:30
Convoy Sun Hei
04:30
2 - 2
WSE
04:30
Fu Moon FC
04:30
0 - 0
Kwong Wah AA
04:30
Tung Sing FC
04:30
0 - 0
Kowloon Cricket Club
04:30
Mutual Football Club
04:30
1 - 1
Kwai Tsing District FA
04:30
Tuen Mun Football Team
04:30
2 - 0
Wing Go FC
Chinese Taipei Intercity League
04:30
Athletic Club Taipei
04:30
0 - 1
Leopard Cat FC
04:30
Taichung Futuro
04:30
1 - 0
Hang Yuen FC
04:30
Vikings-Play One
04:30
0 - 4
Taiwan Power Company FC
07:30
Ming Chuan University
07:30
0 - 1
Tainan City Steel
Chinese Champions League
04:30
Ningxia Pingluo Hengli
04:30
3 - 1
Xi'an Hi-Tech Zone
07:00
Lanzhou Hailu
07:00
1 - 2
Xinjiang Silk Road Eagle
07:30
Ningxia Renfangzhong
07:30
2 - 4
Xinjiang Lingmengzhe Football Club
10:00
Qinghai Xining Kunlun
10:00
1 - 1
Xinjiang Snowland
Korean K League 4
05:00
Sejong Vanesse FC
05:00
3 - 1
Geoje Citizen
05:00
Chungju Citizen
05:00
0 - 0
Pyeongtaek Citizen
07:00
Dangjin Citizen
07:00
3 - 1
Seoul United
Chinese Women's Super League
05:00
Henan (w)
05:00
1 - 1
Beijing (w)
05:00
Hangzhou Bank(w)
05:00
1 - 3
Guangdong (w)
08:30
Shandong Jsff (w)
08:30
2 - 0
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (w)
Chinese League Two
05:00
Tai'an Tiankuang
05:00
2 - 0
Langfang City of Glory
05:30
Hubei Istar
05:30
0 - 2
Nantong Haimen Codion
06:00
Beijing IT
06:00
2 - 0
Shaanxi Union
06:00
Guangdong Guangzhou Power
06:00
0 - 1
Guangxi Hengchen Football Club
08:30
Xi‘an Ronghai Football Club
08:30
0 - 2
Dalian K'un City
South Africa Women's League
05:00
Diepkloof FC (w)
05:00
0 - 0
NWU Vaal FC (w)
08:00
University of Pretoria (W)
08:00
5 - 1
Thunderbirds (w)
08:00
Blue Raycon FC (W)
08:00
2 - 0
Springs Home Sweepers FC (w)
10:00
Blue Birds FC (w)
10:00
0 - 0
Johannesburg Uni B (W)
10:00
Cape Town Roses (w)
10:00
0 - 0
Azzurro Academy (W)
Aus NPL U23
05:15
Heidelberg United U23
05:15
3 - 6
South Melbourne U23
Mongolia Premier League
05:15
SP Falcons
05:15
0 - 1
Khangarid Klub
08:15
FC Ulaanbaatar
08:15
1 - 2
Tuv Buganuud
Korean K League 1
06:00
Jeonbuk Hyundai Motors
06:00
2 - 2
Incheon United Club
06:00
Ulsan HD FC
06:00
2 - 2
Football Club Seoul
07:00
Daegu Football Club
07:00
1 - 0
Jeju United
Estonian Premium Liiga
06:00
Levadia Tallinn
06:00
2 - 1
Tartu JK Maag Tammeka
08:00
FC Kuressaare
08:00
1 - 1
FC Nomme United
Vietnam National First Class League
06:00
Huda Hue
06:00
2 - 2
SHB Da Nang
08:00
Ba Ria Vung Tau FC
08:00
3 - 0
Tuan Tu Phu Tho
Lithuanian Women's A Lyga
06:00
MFA Zalgiris (w)
06:00
1 - 3
FK Transinvest (W)
Thai Women's Super League
06:00
Chonburi FA (w)
06:00
2 - 1
Chonburi Sports School (W)
Poland Liga 3
06:30
Unia Oswiecim
06:30
0 - 3
Poprad Muszyna
Spanish Primera División de la Liga de Fútbol Femenino
07:00
Valencia FCF (w)
07:00
0 - 3
Barcelona (w)
12:00
Athletic Club (w)
12:00
2 - 1
Sevilla FC (w)
Korean K League 2
07:00
Gimpo FC
07:00
1 - 0
Ansan Greeners FC
07:00
Chungnam Asan
07:00
0 - 0
Busan I Park
07:00
Chungbuk Cheongju FC
07:00
1 - 1
Cheonan City
Kenya Football League
07:00
MCF FC
07:00
2 - 3
Mulembe United
09:00
SS Assad
09:00
2 - 1
Mombasa Stars
09:00
Migori
09:00
0 - 0
Kisumu All Stars
09:00
Gusii FC
09:00
0 - 0
Nairobi United
09:00
Mombasa Elite
09:00
2 - 2
Dimba Patriots FC
09:00
Vihiga Bullets
09:00
0 - 0
Kajiado
Singapore Premier League
07:00
Tampines Rovers FC
07:00
3 - 0
Tanjong Pagar Utd
Vietnam National Champion League
07:00
Hoang Anh Gia Lai
07:00
0 - 1
CLB Binh DInh
09:15
XM Hai Phong FC
09:15
3 - 1
Becamex Binh Duong
09:15
TT Hanoi
09:15
2 - 1
Cong An Ha Noi FC
Chinese Macao Liga de Elite
07:00
S.L. Benfica de Macau
07:00
4 - 3
M.U.S.T. Chao Pak Kei
09:30
Ching Fung
09:30
2 - 2
Barbie Lun Lok
Spanish Tercera División RFEF
07:00
L'Entregu CF
07:00
1 - 2
Mallorca B
07:00
Almeria B
07:00
1 - 1
Toledo
07:30
CE L'Hospitalet
07:30
1 - 1
CD Colonia Moscardo
07:30
CD Union Sur Yaiza
07:30
1 - 1
Portugalete
13:00
Murcia B
13:00
1 - 1
CD Coria
13:00
SD Laredo
13:00
1 - 1
CD Cuarte Industrial
13:00
Gran Pena
13:00
0 - 1
Salamanca
14:00
Xerez Deportivo FC
14:00
0 - 1
Jove Espanol
Bhutan Premier League
07:00
Paro FC
07:00
4 - 1
Thimphu City
Lithuanian II Lyga
07:00
Silute
07:00
3 - 2
Suduva Marijampole II
Sweden Damallsvenskan
08:00
AIK Solna (w)
08:00
2 - 1
Vaxjo (w)
08:00
Brommapojkarna (w)
08:00
0 - 7
FC Rosengard (w)
10:00
Djurgardens (w)
10:00
1 - 2
Kristianstads DFF (w)
10:00
Hammarby (w)
10:00
5 - 0
Trelleborgs FF (w)
10:00
Linkopings (w)
10:00
2 - 1
Orebro (w)
10:00
IFK Norrkoping DFK (w)
10:00
0 - 1
Pitea IF (w)
Estonian Esiliiga
08:00
Flora Tallinn II
08:00
4 - 0
Tabasalu Charma
08:00
Harju JK Laagri
08:00
6 - 0
Paide Linnameeskond B
08:00
Viimsi MRJK
08:00
3 - 1
JK Tallinna Kalev II
Esiliiga B
08:00
Tallinna JK Legion
08:00
2 - 1
Johvi FC Lokomotiv
08:00
Parnu JK
08:00
2 - 0
Viljandi Tulevik
08:00
Nomme JK Kalju II
08:00
5 - 0
Trans Narva B
Sweden Division 1
08:00
Pitea IF
08:00
1 - 0
Taby
11:00
Ariana
11:00
2 - 1
Ljungskile
11:00
Jonkopings Sodra IF
11:00
1 - 1
Onsala BK
11:00
BK Olympic
11:00
0 - 5
Falkenberg
11:00
IF Karlstad Fotboll
11:00
2 - 2
Assyriska
11:00
Assyriska United IK
11:00
2 - 2
Orebro Syrianska IF
Sweden Elitettan
08:00
Sundsvalls DFF (w)
08:00
2 - 2
IFK Kalmar (w)
10:00
Mallbackens IF (w)
10:00
2 - 1
Eskilstuna United (w)
Sweden Division 2
08:00
Hogaborgs BK
08:00
3 - 0
IF Lodde
08:00
Vanersborgs IF
08:00
3 - 1
Ahlafors IF
08:00
Jarfalla
08:00
2 - 0
Viggbyholms
09:00
IFK Berga
09:00
2 - 0
Nosaby IF
11:00
Bergdalens IK
11:00
4 - 2
Laholms FK
11:00
Kristianstads FF
11:00
2 - 2
Rappe GOIF
11:00
IFK Osterakers Fk
11:00
1 - 4
Skiljebo SK
Chinese Super League
08:00
Cangzhou Mighty Lions FC
08:00
0 - 1
Qingdao Hainiu FC
08:35
Shanghai Shenhua FC
08:35
1 - 1
Chengdu Rongcheng FC
09:00
Qingdao West Coast FC
09:00
0 - 1
Wuhan Three Towns FC
Thai League Cup
08:00
BG Pathum United
08:00
1 - 0
Muang Thong United
Finland Suomen Cup
08:00
SJK Seinäjoki II
08:00
1 - 1
P-Iirot
10:00
PEPO Lappeenranta
10:00
1 - 0
Jakobstads Bollklubb
10:00
EPS Espoo
10:00
2 - 2
Lahti
11:00
FC Kuusysi
11:00
0 - 4
KPV
11:00
KTP Kotka
11:00
1 - 5
Inter Turku
12:00
TuPS
12:00
0 - 5
HJK Helsinki
12:00
PPJ Akatemia
12:00
1 - 2
Ekenas IF Fotboll
12:30
GrIFK Kauniainen
12:30
3 - 2
MuSa
13:00
IFK Mariehamn
13:00
1 - 3
KuPs
Norwegian Women's 1.Divisjon
08:15
Bodo Glimt (W)
08:15
3 - 0
KIL/Hemne (w)
09:00
Ovrevoll Hosle(w)
09:00
2 - 0
Avaldsnes (w)
10:00
Honefoss (w)
10:00
2 - 2
Fortuna Alesund (w)
Norwegian 3.Divisjon
08:30
Lillestrom B
08:30
7 - 1
Verdal
09:00
Molde B
09:00
0 - 3
Ready
10:30
Orkla
10:30
0 - 3
Rana FK
11:00
Fredrikstad B
11:00
0 - 1
Innstranden
Norwegian Junior U19
08:45
Oppsal U19
08:45
2 - 1
Ready U19
10:00
Lorenskog U19
10:00
2 - 4
Asker U19
11:00
As IL U19
11:00
5 - 3
Begby IL U19
13:00
Ullern U19
13:00
2 - 2
FF Lillehammer U19
13:30
Klofta U19
13:30
2 - 2
Valerenga 2 U19
Spanish Regional League
08:50
Anaza CF
08:50
4 - 1
UD Valle Frontera
13:00
Crevillente
13:00
5 - 2
CD Almazora
Ethiopia Premier League
09:00
Wolaita Dicha
09:00
2 - 1
Hadiya Hossana
12:00
Shashemene Kenema FC
12:00
0 - 2
Ethiopian Insurance
Belarusian First League
09:00
Niva Dolbizno
09:00
3 - 1
BC Maxline
11:00
FK Orsha
11:00
1 - 0
Dinamo-2 Minsk
13:00
Volna Pinsk
13:00
2 - 0
FC Baranovichi
Kenyan Premier League
09:00
Muranga
09:00
2 - 2
Kenya Police FC
09:00
Sofapaka FC
09:00
0 - 1
Gor Mahia
CAN W-U17
09:00
Kenya (W) U17
09:00
2 - 0
Burundi U17 (w)
Finnish Kolmonen
09:00
Villan Pojat
09:00
0 - 4
OsPa
10:00
KPV/Akatemia
10:00
4 - 2
YPA Ylivieska
GER Reg W
09:00
VfL Bochum (w)
09:00
2 - 1
1.FSV Mainz 05(w)
UGA CW
09:00
Rines SS (w)
09:00
2 - 1
UCU Lady Cardinals (w)
Brazilian Youth Championship
09:00
Bahia (Youth)
09:00
1 - 1
Vitoria BA U20
09:30
AE Tiradentes U20
09:30
1 - 2
Pague Menos U20
10:00
Femar FC U20
10:00
5 - 2
AD Picuiense U20
10:00
FC Cascavel PR U20
10:00
2 - 0
Operario FEC U20
15:00
Santa Cruz PE U20
15:00
1 - 0
Petrolina PE U20
15:00
Auto Esporte U20
15:00
5 - 2
AD Guarabira U20
15:30
Parana Clube (Youth)
15:30
1 - 2
Hope International U20
15:50
Sabugy FC U20
15:50
0 - 0
Souza U20
18:50
Juara AC U20
18:50
0 - 0
Sinop FC U20
Norwegian 2.Divisjon
09:30
Flekkeroy IL
09:30
3 - 3
Brann 2
10:00
Strommen
10:00
2 - 2
Junkeren
11:00
Lysekloster
11:00
4 - 3
Brattvag
12:30
Alta
12:30
6 - 1
Stjordals Blink
Iceland Women's Division 1
09:30
Fjarðab/Höttur/Leiknir Women
09:30
6 - 2
Grotta (w)
Tajikistan Vysshaya Liga
09:30
FK Eskhata
09:30
7 - 0
FC Kuktosh
11:00
FC Istiklol Dushanbe
11:00
2 - 0
CSKA Pamir Dushanbe
11:00
Regar-TadAZ Tursunzoda
11:00
0 - 1
Ravshan Kulob
UZB D1B
09:30
Andijan FA
09:30
1 - 1
Tashkent VFA
10:00
FK Chigatoy
10:00
3 - 1
Sementchi Kuvasoy
French Toulon Tournament
09:30
Italy U21
09:30
1 - 0
France U20
13:15
Ivory Coast U20
13:15
2 - 2
UkraineU23
Mozambique Championship
09:30
Costa do Sol Maputo
09:30
3 - 0
Baia de Pemba F.C
09:30
Desportivo de Nacala
09:30
2 - 3
Vilankulo FC
09:30
Ferroviario Beira
09:30
1 - 0
Ferroviario de Nampula
Uruguay Segunda League
09:45
CA Juventud
09:45
1 - 3
Montevideo City Torque
15:00
Tacuarembo
15:00
0 - 1
La Luz
20:30
Oriental
20:30
0 - 4
Colon CF
UEFA European Championship
10:00
Poland
10:00
1 - 2
Netherlands
13:00
Slovenia
13:00
1 - 1
Denmark
16:00
Serbia
16:00
0 - 1
England
Sweden Superettan
10:00
Helsingborg
10:00
1 - 0
Orebro
10:00
Osters IF
10:00
1 - 1
Ostersunds FK
12:00
Sandvikens IF
12:00
2 - 0
IK Oddevold
Norwegian 1.Divisjon
10:00
Egersunds IK
10:00
1 - 1
Vålerenga Fotball Elite
10:00
Kongsvinger
10:00
0 - 5
Stjørdals-Blink Fotball
10:00
Levanger FK
10:00
4 - 0
Aalesund FK
10:00
Lyn Oslo
10:00
1 - 2
Sogndal
10:00
Moss
10:00
1 - 0
Bryne
10:00
Ranheim IL
10:00
1 - 0
Raufoss IL
10:00
Sandnes Ulf
10:00
2 - 3
Mjondalen IF
10:00
Start Kristiansand
10:00
4 - 3
Stabaek
Kazakhstan Premier League
10:00
FC Zhetysu Taldykorgan
10:00
2 - 2
Zhenis
12:00
FC Astana
12:00
0 - 1
Ordabasy
12:00
FK Yelimay Semey
12:00
2 - 2
FK Aktobe Lento
Belarusian Premier League
10:00
Arsenal Dzyarzhynsk
10:00
2 - 0
Smorgon FC
12:00
Shakhter Soligorsk
12:00
0 - 0
Naftan Novopolock
14:00
Slavia Mozyr
14:00
1 - 1
FC Minsk
Latvian Higher League
10:00
Grobina
10:00
4 - 2
Jelgava
12:00
FK Auda Riga
12:00
4 - 0
Metta/LU Riga
14:00
Rigas Futbola Skola
14:00
2 - 2
Riga FC
Zimbabwe Premier Soccer League
10:00
Tron
10:00
1 - 1
CAPS United
10:00
Hwange Colliery
10:00
1 - 0
GreenFuel
10:00
Highlanders
10:00
1 - 1
Bikita Minerals FC
10:00
Dynamos FC
10:00
1 - 1
ZPC Kariba
10:00
Chegutu Pirates
10:00
1 - 1
Herentals FC
Lithuanian I Lyga
10:00
Babrungas
10:00
1 - 0
Banga Gargzdai B
12:00
BFA Vilnius
12:00
7 - 0
Siauliai B
13:00
Ekranas Panevezys
13:00
2 - 0
FK Kauno Zalgiris II
Brazilian Sao Paulo Cup
10:00
Vocem SP
10:00
0 - 0
Gremio Prudente
15:00
Monte Azul SP
15:00
1 - 1
Francana
BRA Campeonato Mineiro 2
10:00
Aymores
10:00
1 - 0
Betim MG
10:00
Valeriodoce Esporte Clube (MG)
10:00
2 - 0
Nacional AC MG
15:30
Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT
15:30
3 - 2
Caldense MG
Brazilian Campeonato Capixaba
10:00
Vilavelhense
10:00
0 - 1
Linhares
Brazilian Paulista Serie B
10:00
Olimpia SP U23
10:00
0 - 2
Tanabi U23
10:00
ECUS U23
10:00
0 - 2
Maua/SP U23
Faroe Islands Premier League
11:00
EB Streymur
11:00
1 - 2
KI Klaksvik
12:00
IF Fuglafjordur
12:00
0 - 3
NSI Runavik
Iceland Besta-deild kvenna
11:00
Breidablik (w)
11:00
3 - 0
Trottur Reykjavik (w)
13:00
Tindastoll Neisti (w)
13:00
1 - 1
Vikingur Reykjavik (w)
13:00
Fylkir (w)
13:00
1 - 4
Valur (w)
Brazilian Serie B
11:00
Botafogo SP
11:00
1 - 0
Vila Nova
16:00
Brusque FC
16:00
1 - 0
Ceara
18:30
Goiás EC
18:30
1 - 1
Coritiba PR
18:30
Sport Club do Recife
18:30
1 - 0
Mirassol
Latvian 1.Liga
11:00
Valmieras FK II
11:00
2 - 1
Super Nova
13:00
Olaine
13:00
3 - 3
Ogre United
Lebanese Premier League
11:00
Al Ansar SC
11:00
3 - 0
Bourj SC
11:00
Al Nejmeh SC
11:00
2 - 1
Racing Beirut
Paraguayan Division Intermedia
11:00
Deportivo Santani
11:00
1 - 1
Martin Ledesma
11:00
Sportivo San Lorenzo
11:00
2 - 2
Club Fernando de la Mora
French U19 Youth League
11:00
Paris Saint Germain U19
11:00
2 - 1
Auxerre U19
Campeonato Paranaense Segunda Divisão
11:00
Foz do Iguacu PR
11:00
2 - 2
Rio Branco PR
15:30
AA Iguacu
15:30
1 - 4
Nacional PR
15:30
Paranavai
15:30
2 - 1
Gremio Maringa PR
Argentina Torneo A
11:00
Deportivo Camioneros
11:00
3 - 1
Huracan Las Heras
15:00
Defensores Pronunciamiento
15:00
0 - 1
Sportivo Las Parejas
15:00
Germinal de Rawson
15:00
3 - 0
Sol de Mayo
15:20
Club Circulo Deportivo
15:20
2 - 1
Club Cipolletti
15:30
Deportivo Rincon
15:30
1 - 0
Sansinena
15:30
Independiente Chivilcoy
15:30
2 - 1
Douglas Haig
15:45
CDA Monte Miaz
15:45
2 - 0
Estudiantes de San Luis
16:00
CA Juventud Unida San Luis
16:00
1 - 0
Club Ciudad de Bolivar
16:30
Gimnasia C. Uruguay
16:30
0 - 1
Sportivo Belgrano
16:30
Sol de America de Formosa
16:30
2 - 1
Boca Unidos
20:00
Santa Marina Tandil
20:00
0 - 0
Olimpo Bahia Blanca
Argentine Women's League
11:00
Excursionistas (w)
11:00
0 - 3
UAI Urquiza (w)
15:00
Newells Old Boys (W)
15:00
0 - 1
Gimnasia LP (w)
Faroe Islands Women's Division 1
11:00
B36 Torshavn (w)
11:00
1 - 1
TB/FCS/Royn (W)
Brazilian Catarinense Division 2
11:00
Caravaggio FC
11:00
3 - 1
Blumenau SC
15:00
Juventus SC
15:00
0 - 2
CA Carlos Renaux
Ghana Premier League
12:00
Bechem United
12:00
2 - 3
Accra Hearts of Oak
12:00
Berekum Chelsea
12:00
2 - 2
Heart of Lions
12:00
Ghana Dream FC
12:00
2 - 1
Aduana Stars
12:00
Great Olympics
12:00
3 - 0
Real Tamale United
12:00
Legon Cities FC
12:00
1 - 1
Bibiani Gold Stars
12:00
Medeama SC
12:00
0 - 1
Karela United FC
12:00
Nsoatreman FC
12:00
1 - 0
Nations FC
12:00
Samartex
12:00
2 - 0
Accra Lions
12:50
Asante Kotoko FC
12:50
3 - 1
Bofoakwa Tano
Nigeria Premier League
12:00
Sporting Lagos FC
12:00
2 - 1
Enyimba
12:00
Sunshine Stars FC
12:00
2 - 1
Remo Stars
12:00
Bayelsa United
12:00
2 - 1
Shooting Stars SC
12:00
Enugu Rangers International
12:00
2 - 0
Bendel Insurance
12:00
Abia Warriors
12:00
2 - 0
Akwa United
Uzbekistan Super League
12:00
Sogdiana Jizak
12:00
1 - 0
Nasaf Qarshi
12:00
Pakhtakor
12:00
0 - 0
Navbahor Namangan
International Club Friendly
12:00
Gintra Universitetas (w)
12:00
4 - 1
FK Liepaja (w)
20:00
Pumas U.N.A.M.
20:00
3 - 1
Venados FC
Austrian Regional League
12:00
UFC St. Jakob im Walde
12:00
0 - 0
SV Buch-St Magdalena
Colombian U19 League
12:00
CD Ciclos U19
12:00
5 - 1
Turbo FC U19
12:40
Millonarios B U19
12:40
2 - 2
Boyaca FC U19
Chilean Women's Division 1
12:00
Union Espanola (w)
12:00
4 - 1
Universidad de Concepcion (w)
12:00
O'Higgins (W)
12:00
4 - 0
Barnechea (W)
13:00
Deportes Iquique (w)
13:00
1 - 1
Colo Colo (w)
13:00
San Marcos De Arica (W)
13:00
1 - 1
Deportes Copiapo (W)
Bolivian Reserve Cup
12:00
24 de Setiembre
12:00
1 - 2
Ciudad Nueva Santa Cruz
16:00
Real Oruro
16:00
1 - 1
Oruro Royal
16:00
Garcia Agreda
16:00
2 - 2
Chaco Petrolero
16:00
CD Aleman
16:00
1 - 1
Stormers Sporting Club
16:00
Wilstermann Cooperativa
16:00
0 - 4
Real Potosi
16:00
Millonarios
16:00
0 - 2
Tiquipaya
19:50
Universitario De Tarija
19:50
1 - 0
CA Ciclon
Ecuadorian Women's Football League
12:00
LDU Quito (w)
12:00
4 - 1
Barcelona Guayaquil (w)
ROM D4
12:00
ACS Iris Titulescu
12:00
1 - 1
ATCS Sparta Ramnicu Valcea
12:00
CSFC Pitesti 2008
12:00
0 - 0
CSL Nanov
12:00
Venus Independenta
12:00
0 - 4
CSM Fetesti
12:00
CS Iernut
12:00
4 - 0
AS Prima Bradut
Croatia W
12:00
Dinamo Maksimir (w)
12:00
2 - 0
HNK Gorica W
Austrian Landesliga
12:00
ESV Murzzuschlag
12:00
2 - 1
SV Lassing
Portuguese Women's Campeonato Nacional
12:00
Lusitano GC Evora (W)
12:00
2 - 2
JuveForce Ponte de Vagos (W)
Lithuanian A Lyga
12:25
FK Zalgiris Vilnius
12:25
2 - 1
FK Panevezys
Finnish Kakkonen
12:30
TPV Tampere
12:30
1 - 1
HJS Akatemia
Togolese Premier Division
12:30
Dynamic Togolais
12:30
0 - 3
Tambo FC
12:30
Gomido FC
12:30
2 - 1
Gbikinti
12:30
FC Espoir Tsevie
12:30
0 - 0
ASKO Kara
12:30
AS Binah
12:30
1 - 1
AC Barracuda
12:30
AS OTR
12:30
0 - 0
Gbohloesu
Uruguay Primera Division
12:30
Centro Atletico Fenix
12:30
3 - 1
Montevideo Wanderers FC
15:00
Danubio FC
15:00
2 - 0
Rampla Juniors FC
18:00
CA Penarol
18:00
1 - 1
Racing Club Montevideo
Peruvian Torneo De Reserva
12:30
Cusco FC Reserves
12:30
1 - 2
Cienciano Reserves
Egyptian Premier League
13:00
El Mokawloon El Arab
13:00
3 - 1
Tala'ea El Gaish
Chilean Tercera
13:00
Chimbarongo FC
13:00
0 - 0
Deportes Quillon
16:00
Colchagua CD
16:00
0 - 0
Brujas Salamanca
16:00
Comunal Cabrero
16:00
0 - 0
Deportes Union Companias
16:00
CD Municipal Mejillones
16:00
0 - 0
Santiago City
16:00
Municipal Puente Alto
16:00
0 - 0
Deportes Valdivia
Russian National Football League
13:00
Rotor Volgograd
13:00
3 - 1
Sibir-M Novosibirsk
PER Liga Femenina
13:00
Ayacucho W
13:00
1 - 7
FBC Melgar (W)
13:00
Universitario de Deportes (w)
13:00
2 - 0
Carlos Mannucci W
17:00
defensores w
17:00
0 - 0
Killas W
Croatian Third Football League
13:00
Zadar
13:00
2 - 1
HNK Segesta Sisak
13:00
NK Uljanik
13:00
3 - 1
Slavonija Pozega
Peruvian Liga 2
13:00
UCV Moquegua
13:00
1 - 0
Santos Ica
15:15
Molinos El Pirata
15:15
3 - 2
FC Carlos Stein
17:00
Ayacucho Futbol Club
17:00
1 - 0
EM Deportivo Binacional
17:30
Deportivo Coopsol
17:30
1 - 1
Deportivo Municipal
Italian Serie D
13:00
Nuovo Campobasso
13:00
5 - 1
Trapani
Chilean Cup
13:30
CD Trasandino de Los Andes
13:30
2 - 2
Deportes La Serena
15:00
Alas Portuarias
15:00
0 - 7
Puerto Montt
16:00
Deportes Rengo
16:00
2 - 3
Deportes Santa Cruz
16:00
Lautaro de Buin
16:00
0 - 1
O.Higgins
16:00
General VelAsquez
16:00
1 - 3
Curico Unido
16:00
Santiago City
16:00
0 - 4
Palestino
16:00
SAU Temuco
16:00
1 - 4
Nublense
18:30
CDU Glorias Navales
18:30
0 - 0
Univ Catolica
Spanish Segunda Division
13:30
Real Oviedo
13:30
1 - 0
RCD Espanyol
Brazilian Campeonato Carioca C
14:45
CAAC Brasil FC
14:45
0 - 2
EC Resende
14:45
EC Vera Cruz RJ
14:45
1 - 1
Santa Cruz RJ
14:45
Campos AA
14:45
1 - 0
SE Paraty RJ
Argentine Group B Tebolidun League Manchester
15:00
Argentino de Merlo
15:00
3 - 2
UAI Urquiza
Argentine Group C Tebolidun League Manchester
15:00
Berazategui
15:00
0 - 0
Argentino de Rosario
15:00
Deportivo Muniz
15:00
3 - 0
Leandro N Alem
15:00
Puerto Nuevo
15:00
1 - 1
Juventud Unida
Campeonato Brasileiro de Futebol Feminino Série A1
15:00
Gremio (w)
15:00
1 - 0
Cruzeiro (w)
15:00
Atletico Mineiro (w)
15:00
1 - 2
Kindermann (w)
Brazilian Serie D
15:00
Maracana CE
15:00
2 - 1
Santa Cruz RN
15:00
Santo Andre
15:00
1 - 0
Costa Rica MS
15:00
Nova Iguacu
15:00
1 - 1
Ipatinga
15:30
Brasiliense
15:30
4 - 0
Capital TO
16:00
Uniclinic Atletico Cearense CE
16:00
2 - 0
Sousa PB
16:00
Potiguar RN
16:00
0 - 0
Iguatu CE
16:00
Itabaiana(SE)
16:00
2 - 0
EC Jacuipense
16:00
Serra
16:00
0 - 2
Itabuna BA
16:00
Brasil de Pelotas
16:00
0 - 1
Hercilio Luz SC
16:00
Cameta EC
16:00
3 - 2
River PI
16:00
Juazeirense
16:00
2 - 0
Petrolina PE
16:00
Moto Club Sao Luis MA
16:00
0 - 0
Fluminense PI
16:00
Novo Hamburgo RS
16:00
0 - 0
Cascavel PR
16:00
Anapolis FC
16:00
1 - 0
Real FC
16:00
Uniclinic Atletico Cearense CE
16:00
0 - 0
Souza
16:30
Manaus (AM)
16:30
2 - 0
Sao Raimundo/RR
17:00
Concordia AC
17:00
2 - 0
Cianorte PR
17:00
CRAC
17:00
1 - 0
Uniao Rondonopolis MT
18:00
America FC Natal RN
18:00
1 - 1
Treze Campina Grande PB
18:30
Maringa FC
18:30
3 - 0
Esporte Clube Sao Jose SP
19:00
Humaita AC
19:00
0 - 5
Manauara
Brazilian Campeonato Gaucho 2
15:00
Esportivo RS
15:00
0 - 0
Gloria RS
15:00
GE Bage
15:00
1 - 0
CE Lajeadense
15:00
Inter Santa Maria(RS)
15:00
3 - 0
Monsoon FC
16:00
Uniao Frederiquense RS
16:00
1 - 1
EC Passo Fundo
16:00
Aimore RS
16:00
2 - 1
CF Com Vida SAF
Spanish Primera División RFEF
15:00
FC Barcelona Atlètic
15:00
1 - 1
Cordoba
United States Women's Premier League
15:00
Jacksonville Armada U23 (W)
15:00
4 - 0
AGC Football (W)
15:30
Alexandria Reds (W)
15:30
3 - 6
UK FC (W)
16:00
Side FC 92 (w)
16:00
1 - 4
Sunflower State FC (W)
17:00
San Diego Parceiro (w)
17:00
1 - 1
ASC San Diego (w)
17:00
Chicago KICS FC (w)
17:00
3 - 2
Green Bay Glory (w)
21:30
Miss Kick FC (W)
21:30
2 - 2
Los Angeles Surf (w)
Uruguay Women's League
15:00
Boston River (W)
15:00
0 - 0
Defensor Sporting (w)
Uruguay Amateur Cup
15:00
Ferro Carril FC
15:00
3 - 1
Atletico Arsenal Salto
15:20
San Carlos de Maldonado
15:20
0 - 0
Ferrocarrilero
15:30
Club Atletico Libertad San Carlos
15:30
2 - 3
Lavalleja de Minas
Paraguayan Women's League
15:00
Club Guarani (w)
15:00
0 - 2
Sportivo Limpeno (w)
17:15
Club Olimpia (w)
17:15
2 - 0
General Caballero JLM (w)
Brazilian Campeonato Baiano 2
15:00
Vitoria da Conquista BA
15:00
0 - 1
Fluminense de Feira BA
15:00
Jacobinense EC
15:00
0 - 2
AD Leonico
15:00
Grapiuna AC
15:00
2 - 0
Galicia EC
Brazilian Regional League
15:30
Associacao Esportiva Evangelica
15:30
3 - 0
Gremio Anapolis
Brazilian Serie A
16:00
Athletico Paranaense
16:00
1 - 1
CR Flamengo
16:00
Vitoria BA
16:00
2 - 1
Internacional RS
16:00
Corinthians Paulista (SP)
16:00
2 - 2
Sao Paulo
18:30
Gremio (RS)
18:30
1 - 2
Botafogo RJ
18:30
Clube de Regatas Vasco da Gama
18:30
0 - 0
Cruzeiro Esporte Clube
18:30
Cuiaba
18:30
5 - 0
Fortaleza
18:30
Criciuma
18:30
2 - 2
Bahia
USL League One
16:00
Las Vegas Knights
16:00
0 - 0
FC Arizona
17:30
Philadelphia Ukrainian Nationals
17:30
2 - 1
Pennsylvania Classics
18:30
Alexandria Reds
18:30
1 - 1
Grove Soccer United
19:00
FC Motown
19:00
3 - 1
Jackson Lions
20:00
Hartford City FC
20:00
2 - 0
New York Shockers
Brazilian Serie C
16:30
Sao Jose PoA RS
16:30
0 - 2
Londrina PR
16:30
Figueirense
16:30
2 - 0
AD Confiança
16:30
Remo Belem (PA)
16:30
1 - 0
Ypiranga(RS)
20:10
Caxias RS
20:10
0 - 0
Ferroviaria SP
Paraguayan Cup
16:30
Nacional de Yby Yau
16:30
4 - 1
1º de Marzo PJC
Venezuela Segunda Division
16:30
Academia Rey
16:30
1 - 1
Atletico El Vigia
16:30
Yaracuyanos
16:30
0 - 0
Trujillanos
17:00
Dynamo Puerto FC
17:00
2 - 0
Deportivo Miranda
17:00
Urena SC
17:00
0 - 1
Aragua FC
18:00
Maritimo de La Guaira
18:00
0 - 0
Deportivo Nueva Esparta
International Friendly
16:30
Ecuador
16:30
2 - 1
Honduras
19:30
Panama
19:30
0 - 1
Paraguay
USL WLW
17:00
Minnesota Aurora FC (W)
17:00
6 - 0
Chicago Dutch Lions (w)
18:00
Chicago City SC (w)
18:00
3 - 0
Milwaukee Bavarian SC (w)
20:00
Northern Virginia FC (W)
20:00
1 - 3
Virginia Marauders (W)
20:30
Chattanooga Red Wolves (w)
20:30
3 - 0
Birmingham Legion FC (W)
Liga Dominicana de Fútbol
17:00
Cibao FC
17:00
3 - 2
Atletico Pantoja
19:00
Atletico San Cristobal
19:00
1 - 6
Delfines Del Este
El Salvador Segunda Division
17:00
Tiburones de Sonsonate
17:00
0 - 0
CD Cacahuatique
United States Women's National Soccer League
17:10
OL Reign Women
17:10
0 - 0
Portland Thorns FC (w)
23:10
Bay FC (w)
23:10
0 - 1
Utah Royals (w)
Colombian Torneo BetPlay Dimayor
17:30
Orsomarso
17:30
0 - 0
Llaneros FC
Canadian Soccer League
18:00
Vancouver FC
18:00
0 - 0
Cavalry FC
19:00
Unity ON
19:00
3 - 1
Future Stars
USL Championship
19:00
North Carolina
19:00
2 - 0
Monterey Bay FC
MLS Next PL
20:00
Huntsville City
20:00
0 - 4
Chicago flame B
20:00
Saint Louis City B
20:00
1 - 0
Houston Dynamo B
23:00
Colorado Rapids II
23:00
2 - 2
Ventura County FC
Colombian Liga Betplay Femenina
20:00
Millonarios (w)
20:00
0 - 1
America de Cali (w)
Saint Kitts Nevis Premier League
20:10
Conaree United
20:10
0 - 1
SLH St Pauls Utd
OFC W U16
21:00
Papua New Guinea U16 (W)
21:00
0 - 11
Samoa U16(W)
Chinese Women's League One
03:00
Sichuan (w)
03:00
3 - 3
Guangxi Pingguo Beinong (w)
03:00
Wuhan Sports University (w)
03:00
3 - 0
Shanghai Shenhua (w)
03:00
Hebei CFFC (w)
03:00
3 - 0
Guangdong Sports Lottery (w)
03:00
Dalian(w)
03:00
3 - 0
Fujian Nanan (w)
05:15
Tianjin Shengde (w)
05:15
3 - 3
Beijing Normal University Women
05:15
Yunnan Antai(w)
05:15
0 - 1
Liaoning Shenbei Hefeng(w)
05:15
Foshan Sports (w)
05:15
7 - 4
Qingdao West Coast(w)
Poland UL
03:00
University Lublin
03:00
0 - 2
AJD Czestochowa
ETH WL
04:00
Mechal FC (W)
04:00
5 - 0
Yirga Chefe Bunaa (W)
10:00
Dire Dawa (W)
10:00
1 - 2
Hawassa City Fc (W)
NPL U23 A
05:15
Kingston City U23
05:15
0 - 3
Preston Lions U23
05:15
Bulleen Lions U23
05:15
7 - 0
Caroline Springs George Cross U23
AUS V U20
05:15
Heidelberg United (W) U20
05:15
2 - 4
FC Bulleen Lions U20 (W)
Chinese Champions League
05:30
Wuhan Xiaoma
05:30
1 - 3
Guangzhou Alpha FC
05:30
Chongqing Chunlei FC
05:30
1 - 1
Fujian Quanzhou Qinggong
08:30
Wuhan Lianzhen
08:30
2 - 0
Changle Jingangtui Football Club
08:30
Chongqing Handa
08:30
0 - 2
Shenzhen Jixiang
Vietnam National Second Class League
06:00
TDTT Bac Ninh
06:00
2 - 2
TP Ho Chi Minh II
09:00
Định Hướng
09:00
0 - 0
Kon Tum
Russian National Student League
06:30
KBGU Nalchik
06:30
5 - 1
NEFU Yakutsk
Australia Victorian Women's Premier League
07:15
Heidelberg United (w)
07:15
3 - 1
FC Bulleen Lions (w)
National Premier Leagues Victoria 2
07:30
Kingston City
07:30
1 - 2
Preston Lions
07:30
FC Bulleen Lions
07:30
0 - 0
Caroline Springs George Cross
Chinese Football Assorciation U-21 League
08:00
Chengdu Rongcheng U21
08:00
2 - 0
Changchun Yatai U21
Malawi Premier League
09:30
Baka City
09:30
0 - 0
Civo United
UZB D1B
09:30
Turon Nukus
09:30
1 - 4
Fergana University
10:00
FC Bunyodkor II Chrichik
10:00
1 - 2
Namangan FA
10:00
Qoraqalpogiston FA
10:00
1 - 1
Xorazm FA
10:00
Nasaf Qarshi B
10:00
4 - 1
Zaamin
Mozambique Championship
09:30
Textafrica
09:30
1 - 0
Ferroviario Beira
UEFA European Championship
10:00
Romania
10:00
3 - 0
Ukraine
13:00
Belgium
13:00
0 - 1
Slovakia
16:00
Austria
16:00
0 - 1
France
Egyptian Premier League
10:00
El Gounah
10:00
1 - 1
Bank El Ahly
13:00
Ismaily SC
13:00
2 - 2
Enppi
13:00
Zamalek SC
13:00
1 - 2
Al Masry
Norwegian 3.Divisjon
10:00
Stabaek B
10:00
8 - 0
Mosjoen
13:00
Madla IL
13:00
4 - 0
Sandefjord B
13:00
Sola
13:00
3 - 0
Start Kristiansand B
13:00
Skedsmo
13:00
3 - 0
Aalesund FK B
14:30
Mjondalen IF B
14:30
2 - 3
Gamle Oslo
15:00
Asane Fotball B
15:00
0 - 1
Sandvikens
15:00
Kongsvinger IL B
15:00
2 - 1
HamKam B
Paraguayan Women's League
11:00
Cerro Porteno (w)
11:00
2 - 1
Sportivo Ameliano (W)
Bolivian Reserve League
11:00
Nacional Potosi Reserve
11:00
0 - 3
Independiente Petrolero Reserves
Norwegian 2.Divisjon
12:00
Valerenga B
12:00
2 - 3
Tromsdalen
Uzbekistan Super League
12:00
Lokomotiv Tashkent
12:00
0 - 2
Dinamo Samarqand
12:00
Olympic FK Tashkent
12:00
0 - 1
FC OKMK Olmaliq
Lithuanian II Lyga
12:00
FK Zalgiris Vilnius B
12:00
1 - 0
Sveikata
Peruvian Torneo De Reserva
12:30
Sporting Cristal Reserves
12:30
5 - 1
AD Tarma Reserves
17:15
Alianza Lima Reserves
17:15
3 - 1
CD Los Chankas Reserves
Iceland Division 4
13:00
KFS Vestmannaeyjar
13:00
6 - 1
KRIA
Finnish Kolmonen
13:00
FC Kirkkonummi
13:00
2 - 2
FC Espoo
Sierra Leone Premier League
13:15
Wusum Stars
13:15
2 - 0
BAI Bureh Warriors
13:30
Luawa FC
13:30
1 - 1
Mighty Blackpool
13:30
Old Edwardians
13:30
0 - 1
Diamond Stars
13:30
Kahunla
13:30
1 - 1
Lamboi
Sweden Superettan
14:00
Trelleborgs FF
14:00
1 - 0
IK Brage
Sweden Damallsvenskan
14:00
BK Hacken (w)
14:00
2 - 0
Vittsjo GIK (w)
Poland Liga 3
14:00
KS Raszyn
14:00
0 - 1
Mechanik Brzezina
Danish U21 Youth League
14:00
Frederiksberg Alliancen 2000 U21
14:00
5 - 3
Skjold U21
Sweden Division 2
14:15
Nykopings BIS
14:15
1 - 1
Åtvidabergs FF
International Friendly
14:20
Mexico (w) U17
14:20
1 - 0
Colombia (w) U17
Sweden Cup
14:40
Jonkopings BK
14:40
0 - 4
Smedby AIS
Brazilian Campeonato Carioca C
14:45
Uniao Central
14:45
0 - 2
Niteroiense
14:45
Riostrense RJ
14:45
0 - 4
Uni Souza
Argentine Group B Tebolidun League Manchester
15:00
Argentino de Quilmes
15:00
2 - 0
Sacachispas
15:10
Los Andes
15:10
3 - 2
Canuelas FC
15:10
Sportivo Italiano
15:10
0 - 1
Colegiales
Campeonato Brasileiro de Futebol Feminino Série A1
15:00
Botafogo RJ(w)
15:00
0 - 3
Internacional (w)
15:00
Fluminense RJ (w)
15:00
1 - 0
America Mineiro (w)
16:00
Sao Paulo/SP (w)
16:00
1 - 5
Palmeiras SP (w)
18:00
SC Corinthians Paulista (w)
18:00
4 - 2
Bragantino (w)
Brazilian Sao Paulo Cup
15:00
Oeste FC
15:00
0 - 0
Uniao Suzano AC SP
Argentine Women's League
15:00
Huracan (w)
15:00
2 - 3
Ferro Carril Oeste (w)
15:00
Platense (w)
15:00
0 - 3